PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 23 wrzeœnia 2014

ZAMKNĄ MOST NA ODRZE

img

Komenda Powiatowa Policji w Oławie informuje, że w związku z planowaną naprawą mostu na rzece Odra (droga W396) na przełomie października i listopada br. nastąpi całkowite jego zamknięcie dla ruchu kołowego. Planowany remont może potrwać do 2 tygodni. 

Aktualnie na moście obowiązuje ograniczenie ruchu dla pojazdów ciężarowych , o tonażu wyższym niż 15 ton rzeczywistej masy całkowitej. Zakaz ten nie obowiązuje pojazdów komunikacji publicznej i pojazdów uprzywilejowanych. 
Informacja o powyższym ograniczeniu jest umieszczona na znakach informacyjnych B-18 usytuowanych wzdłuż głównych ciągów komunikacyjnych. Są tam również tablice informujące o zastosowanych objazdach. 


Źródło: KPP Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com