PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 kwietnia 2019 roku
DZIŚ WIOSENNA AKCJA BĄDŹ BEZPIECZNY W JELCZU - LASKOWICACH. ZAPRASZAMY OD GODZ. 11:00 PRZED MEDIA EXPERT! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Sobota, 22 listopada 2014

WŁAMYWAŁ SIĘ DO SAMOCHODÓW

img

Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi 21-letniemu mieszkańcowi gminy Oława, który tylko w listopadzie br. włamał się do ośmiu samochodów osobowych na terenie powiatu. 

Jego łupem padł sprzęt będący na wyposażeniu aut: zestawy głośnikowe, elektronarzędzia i inne przedmioty nadające się do sprzedaży. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia, którego wartość oszacowano na kwotę 3 tysięcy złotych. 

W nocy z 13/14 listopada br. wspólne działania policjantów wydziału dochodzeniowo-śledczego i kryminalnego oławskiej komendy doprowadziły do zatrzymani 21-letniego mężczyzny, który włamywał się do samochodów. W pojeździe zatrzymanego mężczyzny policjanci ujawnili i zabezpieczyli część przedmiotów pochodzących z kradzieży, jak się okazało sprawca przygotował je do zbycia. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca włamywał się do aut na tzw. „pasówkę”. Skradzione rzeczy sprzedawał obcym osobom. 

Wartość odzyskanego mienia oszacowano na kwotę 3 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, przyznał się do popełnionych przestępstw. Wcześniej nie był karany. 

Za czynny które popełnił grozi mara pozbawienia wolności do 10 lat. 


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com