PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 16 grudnia 2014

ZATRZYMANO ZŁODZIEJA ROWERU

img

Oławscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież roweru. Na ślad sprawcy funkcjonariusze trafili patrolując miasto. Pod jednym z marketów zauważyli znanego im mężczyznę prowadzącego rower, którego wygląd odpowiadał opisowi podanemu przez właściciela. 

W minioną sobotę wieczorem mieszkanka Oławy powiadomiła policję o kradzieży roweru, który pozostawiła przed swoją posesją. Rower nie był zabezpieczony. Policjanci po zebraniu wszystkich istotnych informacji na temat zdarzenia podjęli działania, w wyniku których zatrzymali sprawcę kradzieży pod jednym z oławskich marketów. Mężczyzna był nietrzeźwy, tłumaczył, że „pomylił” się, myślał, że to jego rower. Policjanci nie dali wiary jego tłumaczeniom, tym bardziej ,że za przestępstwa przeciwko mieniu i zdrowiu, był wielokrotnie karany. Odzyskany rower przekazano właścicielce. Jego wartość poszkodowana wyceniła na kwotę rzędu 500 złotych. 

Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

 


Źródło: KPP - Oława
Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com