PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 stycznia 2018 roku
19 listopada 2017 roku, weszły w życie nowe przepisy, które mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu blokowaniu numerów alarmowych 112, 997, 998 i 999. Dzwoniąc na numery alarmowe bez potrzeby, blokujemy linię osobie, która może potrzebować natychmiastowej po ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 27 stycznia 2015

ZNISZCZYLI SAMOCHÓD

img

Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali dwóch wandali, którzy wracając z imprezy, na jednym z parkingów osiedlowych w Jelczu-Laskowicach, przewrócili samochód osobowy marki Fiat 126P. Właściciel wycenił uszkodzenia samochodu na kwotę 1000 złotych. 

W minioną niedzielę, tj. 25 stycznia br. około godz. 2.00 dyżurny oławskiej policji otrzymał zgłoszenie o niszczeniu mienia . Według uzyskanej informacji, dwóch młodych, głośno zachowujących się mężczyzn, wypchnęło „malucha” z miejsca parkingowego i przewróciło na bok. Policjanci, po przyjeździe na miejsce potwierdzili zdarzenie. W rozmowie ze zgłaszającym ustalili także rysopisy sprawców. Niedługo po zdarzeniu policjanci na jednej z ulic Jelcza-Laskowic zauważyli dwóch mężczyzn odpowiadających rysopisowi sprawców. Po wylegitymowaniu okazali się nimi dwaj mieszkańcy miasta w wieku 23 i 22 lata. Obaj byli nietrzeźwi – po 2 promile alkoholu w organizmie. Zostali zatrzymani i doprowadzeni do komisariatu. Tam po wytrzeźwieniu przedstawiono im zarzuty. 

Przestępstwo zniszczenia mienia zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com