PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 15 maja 2015

ZATRZYMANO WŁAMYWACZA...

img

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do salonu gier w Oławie. Mężczyzna ukradł laptopa i pieniądze. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Mieszkaniec Oławy wracający z pracy zauważył nietypowe wgniecenie i dziurę w drzwiach wejściowych do salonu gier. Od razu pomyślał, że mogło dojść do włamania, powiadomił policję. Funkcjonariusze na miejscu potwierdzili przypuszczenia przechodnia. Zabezpieczyli miejsce zdarzenia i podjęli rutynowe czynności mające pomóc w ustaleniu sprawcy przestępstwa. Zebrane w sprawie informacje i ustalenia policjantów wydziału kryminalnego pozwoliły na szybkie wytypowanie sprawcy zdarzenia, 24-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w jego miejscu zamieszkania, znaleźli przy nim kasety na pieniądze pochodzące z maszyn do gry. Podejrzany przyznał się do włamania i kradzieży. Mężczyzna z każdego automatu ukradł kasetę z pieniędzmi. Straty poniesione przez właściciela z tytułu zniszczenia sprzętu i kradzieży pieniędzy oszacowano na kwotę nie mniejszą niż 27 tys. złotych. Obecnie policjanci ustalają, czy sprawca nie włamał się jeszcze do innych obiektów. W przeszłości był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu.


Źródło: KPP - OławaKomentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com