PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 lipca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 27 maja 2015

FESTIWAL PIANA BOSMANA

img

Zapraszamy na kolejną edycję  Piany Bosmana. Impreza odbędzie się w dniach 6-7 czerwca  bieżącego roku, na cyplu Zwierzyńca Dużego, przy kanale rzeki Odry. Impreza organizowana jest przez Miasto Oława, przy udziale Mariny Oława, we współpracy z samorządami Gminy Oława oraz Miasta i Gminy Brzeg. 

Już po raz piąty oławski kanał rzeki Odry zatętni życiem, przygotowujemy moc atrakcji na wodzie i lądzie. W programie m.in. konkursy: pływanie na byle czym z pulą nagród 10 tys. zł. (gościnnie Iwona Guzowska - mistrz świata w kickboxingu i boksie zawodowym), wyścigi smoczych łodzi o puchar Wojewody Dolnośląskiego, piracki kocioł oraz koncerty: Chudoba, Bluegrass Destroyers, Za horyzontem, a także wiele innych atrakcji! Więcej na stronie www.um.olawa.pl.

 


Źródło: Centrum Sztuki w Oławie


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com