PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 lutego 2018 roku
19 listopada 2017 roku, weszły w życie nowe przepisy, które mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu blokowaniu numerów alarmowych 112, 997, 998 i 999. Dzwoniąc na numery alarmowe bez potrzeby, blokujemy linię osobie, która może potrzebować natychmiastowej po ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 22 wrzeœnia 2015

ZABEZPIECZONO 800 PORCJI AMFETAMINY

img

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego realizując czynności z zakresu przestępczości narkotykowej, podczas przeszukania wynajmowanego mieszkania przez 22-letniego oławianina, ujawnili i zabezpieczyli w nim ponad 80 gram amfetaminy. Przybliżona wartość rynkowa zabezpieczonego narkotyku to kwota 30 tys. złotych. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat. 

Oławscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podczas przeszukania mieszkania 22-letniego oławianina znaleźli w nim 82 gramy amfetaminy ukrytej...w zamrażarce. Z tej ilości narkotyku można by uzyskać 800 porcji handlowych o wartości ponad 30 tys. złotych. 22- latkowi postawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna potwierdził, że narkotyki należą do niego. Na pytanie śledczych, skąd je ma odpowiedział, że woreczek z amfetaminą znalazł w parku. To „cenne” znalezisko może go kosztować 8 lat pozbawienia wolności. 
Aktualnie policja sprawdza, czy podejrzany za posiadanie narkotyków nie popełnił innych przestępstw z ustawy przeciwdziałaniu narkomanii. 


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com