PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 stycznia 2018 roku
19 listopada 2017 roku, weszły w życie nowe przepisy, które mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu blokowaniu numerów alarmowych 112, 997, 998 i 999. Dzwoniąc na numery alarmowe bez potrzeby, blokujemy linię osobie, która może potrzebować natychmiastowej po ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 22 października 2015

AKCJA BĄDŹ BEZPIECZNY W JELCZU - LASKOWICACH

img

Zapraszam do uczestnictwa w akcji: "Bądź Bezpieczny". 23 października br. w godzinach od 12:00 do 14:00 przed siedzibą Banku Spółdzielczego w Jelczu-Laskowicach.

Tego dnia będziemy rozdawać ulotki informacyjne, opaski odblaskowe i naklejki na rower, breloki odblaskowe,będzie można nabyć kamizelki odblaskowe. Autoliv Polska przeprowadzi kurs na temat bezpieczeństwa w aucie. Sala zabaw Kinder Plac przygotowała ciekawe atrakcje dla najmłodszych!

Szczególne podziękowania dla: Urzędu Miasta i Gminy w Jelczu - Laskowicach, Starostwa Powiatowego w Oławie, Pana Romana Kaczora, Banku Spółdzielczego w Oławie, Firmy Ber-pol, Euro Inwest, Provident, Autoliv Polska, Kinder Plac, oraz dla lokalnych mediów: Gazeta Powiatowa Wiadomości Oławskie, Olawa 24, Osi, OTVK.


Radio Hit - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com