PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 13 sierpnia 2022 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 5 sierpnia 2022

BYŁA NIETRZEŹWA I POMYLIŁA GAZ Z HAMULCEM - USZKODZIŁA INNY SAMOCHÓD

img

Do 2 lat więzienia grozi 37-latce, która wsiadła nietrzeźwa do VW Golfa. Kobieta pomyliła gaz z hamulcem, straciła panowanie nad swoim samochodem i uderzyła w inne auto.

W sobotę 30 lipca kilka minut przed godz. 4:00 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zostali wezwani na ul. Iwaszkiewicza w Oławie. Z relacji zgłaszającego wynikało, że pod jego blokiem prawdopodobnie doszło do zdarzenia drogowego.

Na miejscu funkcjonariusze zastali kierującą samochodem VW Golfa, która znajdowała się przy uszkodzonym pojeździe. Kobieta miała trudności z logicznym wyjaśnieniem sytuacji. Podała, że wróciła do domu z imprezy na której spożywała alkohol. Nie wiedziała dlaczego, ale postanowiła przeparkować pożyczony od znajomej samochód. Podczas wyjazdu pomyliła gaz z hamulcem w wyniku czego przodem kierowanego pojazdu uderzyła w tył zaparkowanego samochodu marki Fiat oraz w pobliski budynek.

Badanie stanu trzeźwości wskazało, że  kobieta miała 2,39 promila alkoholu w organizmie. Została zatrzymana w policyjnym areszcie, a samochód zabezpieczono na parkingu strzeżonym. 37-latka musi się teraz liczyć z wysoką grzywną, sądowym zakazem prowadzenia pojazdów i karą pozbawienia wolności do 2 lat !


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com