PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 14 maja 2021 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 17 luty 2021

ARESZT DLA SPRAWCY ROZBOJU

img

Na trzy miesiące do aresztu trafił 26 – letni , mieszkaniec gminy Oława, który napadł na 47- letnią mieszkankę powiatu oławskiego.

W dniu 12 lutego 2021 roku Sąd Rejonowy w Oławie na wniosek Prokuratury Rejonowej w Oławie zastosował środek zapobiegawczy w postaci aresztu względem 26- latka, który w dniu 9 lutego br. w godzinach popołudniowych, na terenie Oławy kilkakrotnie uderzył pięścią w okolice twarzy i tułowia mieszkankę powiatu, a następnie zabrał jej plecak z zawartością dokumentów, pieniędzy oraz telefonów komórkowych. Pokrzywdzona z uwagi na doznane urazy została zabrana do Szpitala Rejonowego w Oławie.

Dzięki dobremu rozpoznaniu oławskich funkcjonariuszy w dniu 11 lutego br. policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oławie zatrzymali 26- latka.  W momencie zatrzymania mężczyzna posiadał przy sobie woreczek strunowy z zwartością amfetaminy o wadze 3,77 grama oraz dopalacz nieznanego pochodzenia.  Mężczyzna miał już wcześniej konwikty z prawem. Częściowo przyznał się do rozboju, a także wskazał miejsce porzucenia skradzionych telefonów.

Na podstawie zgromadzonych materiałów sąd wydał postanowienie o tymczasowym areszcie zatrzymanego na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 12 lat.

 


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj Newsa
zobacz
Hit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com