PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 14 maja 2021 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 9 marca 2021

BYŁ NIETRZEŹWY I KIEROWAŁ SAMOCHODEM

img

Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego z Jelcza-Laskowic zatrzymali 35 – letniego obywatela Ukrainy, który wsiadł za kierownicę auta w stanie nietrzeźwym. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

35-letni kierowca został zatrzymany w niedzielę 7 marca br. przed godzinie 09.00. Policjanci patrolując ulice Jelcza-Laskowic, zauważyli na ul. Stawowej samochód, którego tor jazdy co najmniej budził wątpliwości.  Funkcjonariusze zatrzymali kierującego do kontroli . Już w pierwszych słowach policjanci wyczuli od kierowcy woń alkoholu . Kierowcę poddano badaniu na zawartość alkoholu. Wynik badania potwierdził przypuszczenia funkcjonariuszy, mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.  Został zatrzymany, jego samochód policjanci zabezpieczyli na strzeżonym parkingu. Po wytrzeźwieniu mężczyzna został przesłuchany w charakterze podejrzanego, ponieważ kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem

Grozi mu  kara  pozbawienia wolności do 2 lat, utrata prawa jazdy nawet na okres 3 lat i sądowa nawiązka  w wysokości 5 000 złotych.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj Newsa
zobacz
Hit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com