PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 14 maja 2021 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 25 marca 2021

POSIADAŁ ŚRODKI ODURZAJĄCE

img

Policjanci pionu kryminalnego z Oławy zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadania środków odurzających. Znaleźli przy nim 10 gramów marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyk, a podejrzanego osadzili w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

19 marca br. policjanci wydziału kryminalnego realizując czynności operacyjne na terenie powiatu, w domu mieszkańca gminy Oława ujawnili, w słoiku schowanym w spiżarni, dwa woreczki strunowe z marihuaną. Substancja w nich umieszczona ważyła 10 gramów. Mężczyzna przyznał się, że to jego marihuana i kupił ją na własny użytek. 39-latka doprowadzono do KPP w Oławie i osadzono w policyjnym areszcie , przedstawiono mu również zarzut posiadania środków odurzających.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast na 12 lat do więzienia może trafić osoba zajmująca się handlem .


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj Newsa
zobacz
Hit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com