PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 06 lipca 2022 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 6 października 2021

PIERWSZOKLASIŚCI PRZYJĘCI DO SPOŁECZNOŚCI UCZNIOWSKIEJ

img

Już po raz dwunasty odbyło się przedsięwzięcie pn. „Śniadanie dla Pierwszoklasistów”. Do wspólnego poczęstunku na placu oławskiego „Ogólniaka” zasiadło około 150 osób. Oprócz uczniów i nauczycieli przy stołach zastawionych słodkościami spotkali się samorządowcy oraz sponsorzy.

Podobnie jak w poprzednich edycjach akcji, organizowanej przez Samorząd Uczniowski Liceum Ogólnokształcącego nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie, uczniowie klas pierwszych mogli zjeść piękne i okazałe torty. Ponownie nawiązujące wyglądem do profili kształcenia młodzieży. Pyszne torty ufundowało Starostwo Powiatowe w Oławie.

Pierwszoklasistów przywitał wicestarosta Witold Niemirowski, który dziękował młodzieży za to, że wybrali naukę w oławskim „Ogólniaku”. – Dzięki wam ten budynek tętni życiem i radością pierwszorocznych uczniów – mówił.

Po słodkościach przyszedł czas na zabawy związane z przyjmowaniem uczniów klas pierwszych. Zdaniem jurorów w otrzęsinach największą pomysłowością wykazała się klasa humanistyczna 1Ap (z rozszerzonym WOS-em, historią i językiem polskim).

img/foto/lo1.jpg


źródło: Starostwo Piowiatowe w Oławie


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com