PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 06 grudnia 2022 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 25 listopada 2021

PIJANY WANDAL USZKODZIŁ KOSZE

img

Policjanci z oławskiej patrolówki zatrzymali pijanego 27-letniego wandala, który na ul. Chopina w Oławie zachowywał się agresywnie i niszczył kosze na śmieci oraz na oślep rzucał butelkami.

21 listopada 2021 roku około godz. 13.30 dyżurny oławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który pod wpływem alkoholu jest agresywny, próbuje zniszczyć metalowe kosze i rzuca butelkami. Interweniujący policjanci ustalili, że sprawcą  jest 27- letni mieszkaniec Oławy, który miał już wcześniej konflikt z prawem. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów, nie potrafił jednak wyjaśnić powodu niewłaściwego zachowania.

Z uwagi na agresywne zachowanie oraz  wyczuwalną silną woń alkoholu, w celu uniknięcia eskalacji agresji, mężczyzna został zatrzymany w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych KPP w Oławie, gdzie przebywał do czasu wytrzeźwienia.
Za swoje negatywne zachowanie tj niszczenie mienia, zaśmiecanie oraz spożywanie alkoholu i przeklinanie został ukarany mandatami karnymi.
Pamiętajmy, że nie ma tolerancji dla sytuacji, w których zachowanie innych osób negatywnie wpływa na dobro i bezpieczeństwo społeczeństwa oraz ogólnodostępne mienie.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com