PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 13 sierpnia 2022 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 28 lipca 2022

POLICJANCI ODZYSKALI SKRADZIONY MOTOROWER

img

Policjanci Wydziału Kryminalnego oławskiej jednostki odzyskali skradziony kilka dni temu motorower. Jednoślad po wykonaniu przez policjantów niezbędnych czynności wróci do właściciela.

Kilka dni temu policjanci oławskiej komendy przyjęli zawiadomienie o kradzieży motoroweru  marki Aprillia SR50. Jak ustalili funkcjonariusze, właściciel zostawił jednoślad na terenie posesji znajdującej się w gminie Oława.
Dzięki rozpoznaniu operacyjnemu policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży oraz odzyskali motorower. Po zakończeniu niezbędnych czynności jednoślad wróci do właściciela. 

34-letni sprawca znany był już funkcjonariuszom za inne przestępstwa, teraz o jego losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Przypominamy! Nie pozostawiajmy rzeczy bez dłuższego nadzoru, nawet jeśli znajdują się na prywatnym lecz przez nikogo nie odwiedzanym terenie. Nieskutecznie zabezpieczone mienie np. hulajnoga, rower, wózek czy motorower to łatwy łup dla złodzieja. 
Zawsze pamiętajmy o właściwym zabezpieczeniu i nadzorze.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com