PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 13 sierpnia 2022 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 5 sierpnia 2022

27-LATEK ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

img

W miniony czwartek oławscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali mężczyznę posiadającego przy sobie środki odurzające. Znaczne ich ilości ujawniono również w mieszkaniu zatrzymanego.

28 lipca br. roku policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oławie, realizując sprawę operacyjną zatrzymali 27- letniego mieszkańca woj. opolskiego, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy. Podczas dalszych czynności policjanci sprawdzili miejsce aktualnego pobytu mężczyzny ujawniając w pokoju na stole pudełko z zawartością woreczka wypełnionego białym proszkiem - amfetaminą oraz wagę. 

Jak ustalili kryminalni, mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. 27-latek został zatrzymany i przewieziony do oławskiej komendy, w sumie policjanci zabezpieczyli ponad 114,81 gram amfetaminy.  

Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków oraz udzielania substancji psychotropowej, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Za te przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności, a w warunkach recydywy może zostać zwiększona o połowę.


Źródło: KPP - OławaKomentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com