PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 27 września 2022 roku
Areszt dla 17-latka podejrzanego o zabicie ojczyma --- To było brutalne morderstwo. 17-latek zamordował ojczyma podczas snu --- 17-latek podejrzany o zabójstwo. 45-latek dostał kilka ciosów siekierą ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 12 sierpnia 2022

PIKNIK RODZINNY I 14 URODZINY RADIA...

img

W najbliższą niedzielę 14 sierpnia od godz. 14:00 na placu przed Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu - Laskowicach odbędzie się piknik urodzinowy z radiem HIT.

Tego dnia przewidziane są gry i zabawy z Panią animator, bańki mydlane, zamek dmuchany z torem przeszkód, śmieszne transparenty do zdjęć i inne atrakcje... Darmowy poczęstunek: zupa leczo, ciasto, napoje, kawa mrożona i oczywiście muzyka z radiem HIT. Wszystko jest bezpłatne.
 
ZNAKOWANIE ROWERÓW  - jest szansa, że uda się zorganizować  przez Policję znakowanie jednośladów podczas pikniku. O tym będziemy informować i potwierdzimy najpóźniej w piątek w mediach, na facebooku, na stronie TU OŁAWA Gazety Powiatowej Wiadomości Oławskie, OŁAWA24 i www.radiohitolawa.pl.
 
W tym samym dniu odbędzie się również IX Międzynarodowy Festiwal Wokalno / Organowy w Kościele  M.M. Kolbego w Jelczu - Laskowicach o godz. 19:00.  Warto poczekać i udać się na festiwal do pobliskiego kościoła, ponieważ piknik urodzinowy potrwa do godziny 18:00 i jest to ciekawa alternatywa do dalszego spędzenia czasu z rodziną - wspomina Rafał Rumież założyciel radia Hit.
 
Organizatorem imprezy jest Radio Hit dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Gminy w Jelczu - Laskowicach , Miejsko Gminnego Centrum Kultury w J-L, Centrum Sportu i Rekreacji w J-L, PKS Oława, Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko - Własnościowej w J-L, oraz lokalnych firm. 

Radio Hit


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com