PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 27 września 2022 roku
Areszt dla 17-latka podejrzanego o zabicie ojczyma --- To było brutalne morderstwo. 17-latek zamordował ojczyma podczas snu --- 17-latek podejrzany o zabójstwo. 45-latek dostał kilka ciosów siekierą ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 7 wrzeœnia 2022

TRYB PRZYŚPIESZONY DLA PIJANEGO KIEROWCY MOTOROWERU

img

W trybie przyśpieszonym za popełnione przestępstwo odpowiadał obywatel Ukrainy, który kierował motorowerem mając niespełna 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna najpierw trafił do policyjnego aresztu a po wytrzeźwieniu został doprowadzony do Sądu.

W dniu poniedziałek 5 września około godz. 16:50 policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komisariatu Policji w Jelczu Laskowicach otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który według relacji zgłaszającego nietrzeźwy porusza się motorowerem.
Mundurowi potwierdzili zgłoszenie zatrzymując na ul. Oławskiej 49- letniego obywatela Ukrainy kierującego motorowerem.

Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości motorowerzysty, potwierdzając, że jechał „na podwójnym gazie”. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie niespełna 2,5 promila alkoholu. Kierujący został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a motorower został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.

Kierujący za swój czy odpowiadał w trybie przyśpieszonym. Decyzją sądu 49-latek otrzymał karę grzywny, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych kategorii A na okres 3 lat oraz świadczenie pieniężne w kwocie 5000 złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com