PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 27 września 2022 roku
Areszt dla 17-latka podejrzanego o zabicie ojczyma --- To było brutalne morderstwo. 17-latek zamordował ojczyma podczas snu --- 17-latek podejrzany o zabójstwo. 45-latek dostał kilka ciosów siekierą ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 7 wrzeœnia 2022

REMONT "TAJWANU" NA UKOŃCZENIU

img

Trwają prace termomodernizacyjne budynku pomocniczego Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie wraz z przebudową i zagospodarowaniem pomieszczeń.

Dzisiaj teren budowy odwiedzili samorządowcy - przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Kułakowski i starosta Zdzisław Brezdeń, którzy spotkali się z przedstawicielami wykonawcy robót firmy PPHU "Domus" z Grodkowa. Na spotkaniu obecny był również Inspektor Nadzoru Grzegorz Szuszkiewicz.

Przypominamy, że planowana inwestycja polega na modernizacji instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej oraz przebudowie instalacji wodno-kanalizacyjnej. W obiekcie zostaną docieplone ściany i dach, a także zostanie wymieniona stolarka drzwiowa i okienna. Prace polegają również na wymianie oświetlenia na energooszczędne typu LED.

Na zadanie samorząd powiatowy otrzymał dofinansowanie z Programu Rządowego Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 1 566 922,50 zł. Udział własny powiatu na realizację przedsięwzięcia to 802 379,17 zł.


Źródło: Starostwo Powiatowe w Oławie


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com