PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 27 września 2022 roku
Areszt dla 17-latka podejrzanego o zabicie ojczyma --- To było brutalne morderstwo. 17-latek zamordował ojczyma podczas snu --- 17-latek podejrzany o zabójstwo. 45-latek dostał kilka ciosów siekierą ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 22 wrzeœnia 2022

50-LATKA ODPOWIE ZA KRADZIEŻ KASETKI Z PIENIĘDZMI

img

Dzięki dobremu rozpoznaniu operacyjnemu funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oławie ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży metalowego elektronicznego zamka na monety.

W czwartek 9 września br. dyżurny oławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży kasetki z pieniędzmi z toalety dworca PKS. Zdarzenie miało miejsce 8 września około godz. 10:00, a moment kradzieży zarejestrował monitoring.

Dzięki dobremu rozpoznaniu operacyjnemu już następnego dnia, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oławie ustalili i zatrzymali osobę odpowiedzialną za kradzież, którą okazała się 50- letnia mieszkanka Oławy. Jak ustalili mundurowi kobieta będąc na terenie dworca PKS w Oławie przy ul. 3 Maja zauważyła metalową elektroniczną wkładkę na monety znajdująca się na ścianie przy drzwiach toalety. Licząc na szybki zysk ze sprzedaży miedzianych elementów kasetki,  wyrwała ją i schowała do torebki. Po opuszczeniu dworca kobieta schowała kasetkę w krzakach niedaleko miejsca zamieszkania, czekając na dogodny moment do jej sprzedaży.

Mieszkanka Oławy usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.  Teraz o jej losie zadecyduje sąd.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com