PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 06 grudnia 2022 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 17 października 2022

NIETRZEŹWY KIERUJĄCY, BYŁ POSZUKIWANY I MIAŁ ZAKAZ...

img

Funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego podczas kontroli drogowej zatrzymali 57-letniego kierującego, który był nietrzeźwy i miała zakaz prowadzenia pojazdów. Okazało się również, że mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oławie.

 

We wtorek 11 października br. około godz. 17:10 mundurowi z oławskiej drogówki, pod-czas działań kontrolnych przeprowadzanych na terenie Jelcza Laskowic, zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel Corsa.

 Podczas rozmowy policjanci wyczuli od kierującego woń alkoholu, w związku z czym sprawdzili stan jego trzeźwości. Badanie wykazało u 57- letniego kierowcy ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.  

W trakcie interwencji okazało się również, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd, celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego.   Ponadto mieszkaniec Oławy posiadał czynny zakaz kierowania pojazdami.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał już zarzuty, a następnie został doprowadzony do aresztu, gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności. 
Decyzję o jego dalszym losie i wymiarze kary podejmie Sąd.

Pamiętajmy ! Odpowiedzialny kierowca to przede wszystkim trzeźwy kierowca, który potrafi przewidywać sytuacje na drodze i nigdy nie wsiada za kierownicę, gdy wypije alkohol.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com