PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 06 grudnia 2022 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 1 listopada 2022

POMAGAMY I CHRONIMY - PODZIĘKOWANIE DLA POLICJANTÓW

img

Bycie policjantem, bez względu na to w jakiej komórce organizacyjnej się ją pełni, to bardzo odpowiedzialna i trudna służba, która wymaga wszechstronności i ogromnego zaangażowania. Takimi cechami wykazali się policjanci z oławskiej i jelczańskiej jednostki, interweniujący w jednym z mieszkań na osiedlu Sobieskiego w Oławie.

W czwartek 27 października br. na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Oławie podinsp. Artura Dobrowolskiego wpłynęło podziękowanie od małżeństwa mieszkającego przy ul. Chopina w Oławie.
 
W nadesłanym liście Państwo Urszula i Józef dziękują policjantom z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego oławskiej i jelczańskiej jednostki oraz dzielnicowemu rejonu nr 3 miasta Oława, dzięki którym ich syn postanowił poddać się terapii alkoholowej.
 
Pani Urszula wraz z mężem dziękują za to, że wymienieni policjanci tj. sierż. Mariusz Zapotoczny, st.post. Dawid Karski, sierż.szt. Krystian Monastyrski, sierż. Błażej Gogola i asp. Krzysztof Pikuła  "zaangażowali się w daną sprawę i sytuację domową, spowodowaną przez syna alkoholika, doprowadzili do tego, że nie było już awantury, wymuszenia, przekleństw itp".

Mieszkańcy z głębi serca dziękują i gratulują Komendantowi takich wyjątkowych pracowników w mundurach.

Policjanci w codziennej służbie spotykają się z różnymi sprawami. Do każdej z nich starają się podchodzić indywidualnie, tak aby zrozumieć oczekiwania społeczeństwa i podjąć jak najbardziej trafne decyzje. Dziękujemy za dobre słowa, gdyż wyrażają one nie tylko szacunek i poczucie dobrze spełnionego obowiązku, ale również sympatię i poszanowanie dla naszego zawodu.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com