PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 06 grudnia 2022 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 1 listopada 2022

PIJANY WANDAL NISZCZYŁ SAMOCHODY

img

Oławscy policjanci zatrzymali 25-latka, który uszkodził pięć samochodów. W chwili zatrzymania mężczyzna miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Za przestępstwo zniszczenia mienia grozi mu kara d 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartek 27 października 2022 roku kilka minut po północy dyżurny oławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie dotyczące demolowania zaparkowanych na ul. 11 Listopada pojazdów.

Kilka minut od zgłoszenia Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego zatrzymali na ul. Sienkiewicza w Oławie mężczyznę odpowiadającego rysopisowi podanemu przez świadka. Okazał się nim 25- letni mieszkaniec Jelcza Laskowic.

Mężczyzna w momencie zatrzymania był nietrzeźwy, badanie wskazało że miał w organizmie ponadto 1,8 promila alkoholu, dodatkowo był agresywny i  nie wykonywał poleceń policjantów.

Mieszkaniec Jelcza Laskowic noc spędził w policyjnym areszcie, po wytrzeźwieniu został przesłuchany. Przyznał się do zdemolowania  - wyrywania lusterka oraz dokonania zarysowań powłok lakierniczych pięciu samochodów zaparkowanych w podwórku na ul. 11 Listopada.

Teraz o jego losie zadecyduje sąd, przestępstwo zniszczenia mienia zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5 i jest ścigane na wniosek pokrzywdzonego, który został złożony przez właścicieli aut.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com