PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 06 grudnia 2022 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 23 listopada 2022

STYPENDIA DLA UTALENTOWANYCH UCZNIÓW

img

Dziś, 23 listopada, w starostwie zostali uhonorowani dyplomami uczniowie ze szkół średnich z powiatu oławskiego w związku z przyznanymi im stypendiami na rok szkolny 2022/2023.

Dyplomy wręczyli utalentowanej młodzieży: starosta Zdzisław Brezdeń, wicestarosta Witold Niemirowski oraz naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia w oławskim starostwie – Magdalena Bronowicka-Romei.

Stypendiami za bardzo dobre wyniki w nauce uhonorowano 38 uczniów, za szczególne osiągnięcia w olimpiadach i konkursach przedmiotowych 3 uczniów, a za szczególne osiągnięcia w zawodach sportowych - 18 uczniów.

Łączna pula środków przeznaczonych przez Zarząd Powiatu w Oławie na stypendia w roku szkolnym 2022/2023 wynosi 91 000 zł. Wyróżnieni uczniowie otrzymują stypendia od września 2022 r. do czerwca 2023 r.

Gratulujemy zdolnej i zmotywowanej młodzieży osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów edukacyjnych!

Stypendia dla utalentowanych uczniów - Aktualności - Powiat Oławski (starostwo.olawa.pl)

STYPENDIA ZA BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE ORAZ ZA OSIĄGNIĘCIA W OLIMPIADACH I KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH:

BAJOR DANIEL, KL. 4 LO, Liceum Ogólnokształcące Nr I w Oławie (średnia ocen – 5,07)

ŚWIERCZOK JULIA, KL. 4 LO, LO Nr I w Oławie (średnia ocen – 5,08)

STRASZYŃSKI MICHAŁ, KL 4 T, Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie (średnia ocen 5,11)

WOCHNA RAFAŁ, KL 4 T, ZS im. Zjednoczonej Europy w Oławie (średnia ocen – 5,84)

HAGER KRZYSZTOF, KL 4 T, ZS im. Zjednoczonej Europy w Oławie (średnia ocen – 5,79)

STYPENDIA ZA BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE:

FEDYNA ALEKSANDRA, KL.2 T, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie

LUBKIEWICZ BARBARA, KL. 2 T, CKZiU w Oławie

DRUĆ ZOFIA, KL. 2 T, CKZiU w Oławie

DAWIDOWICZ MACIEJ, KL. 4 LO, CKZiU w Oławie

GANDZIEJ JULIA, KL. 4 LO, CKZiU w Oławie

SKŁADANEK JULIA, KL. 4 T, CKZiU w Oławie

FEDYNA ZOFIA, KL. 4 T, CKZiU w Oławie

SZTRAUCH ADRIANNA, KL. 4 T, CKZiU w Oławie

DUMAŃSKA NATALIA, KL. 4 T, CKZiU w Oławie

OCZKOWSKA MARTYNA, KL. 4 T, CKZiU w Oławie

BARTOSIEWICZ JANUSZ, KL. 4 T, Zespół Szkół w Jelczu-Laskowicach

OMYLANOWSKA SANDRA, KL. 3 BSIst, ZS w Jelczu-Laskowicach

DANILEWICZ MICHAŁ, KL. 4 LO, LO Nr I w Oławie

DUMIN KAMILA, KL. 4 LO, LO Nr I w Oławie

GALLUS NATALIA, KL. 2 LO, LO Nr I w Oławie

GRABARCZYK LAURA, KL. 3 LO, LO Nr I w Oławie

KASPEREK KACPER, KL. 3 LO, LO Nr I w Oławie

MARCINÓW MICHAŁ, KL. 3 LO, LO

MARKIEWICZ MAREK, KL. 2 LO, LO Nr I w Oławie

OLEJNIK EMILIA, KL. 3 LO LO Nr I w Oławie

PIOTROWSKI SZYMON, KL. 3 LO, LO Nr I w Oławie

POŚLAD MICHAŁ, KL. 2 LO, LO Nr I w Oławie

RESZCZYŃSKI ŁUKASZ, KL. 3 LO, LO Nr I w Oławie

ROMAŃCZUKIEWICZ KAROL, KL. 2 LO, LO Nr I w Oławie

SIKORSKA KAJA, KL. 4 LO, LO Nr I w Oławie

SKORUPSKA MAGDALENA, KL. 4 LO, LO Nr I w Oławie

SŁABICKA MAJA, KL. 4 LO, LO Nr I w Oławie

SMOLNICKI PAWEŁ, KL. 3 LO, LO Nr I w Oławie

SYRYJCZYK JAKUB, KL. 2 LO, LO Nr I w Oławie

ZAKLUKIEWICZ BOGNA, KL. 4 LO, LO Nr I w Oławie

GIZA WERONIKA, KL 2 T, ZS im. Zjednoczonej Europy w Oławie

ROGOWSKA JAGODA, KL 2 T, ZS im. Zjednoczonej Europy w Oławie

NOWAKOWSKA MAŁGORZATA, KL 2 T, ZS im. Zjednoczonej Europy w Oławie


STYPENDIA ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W OLIPIADACH I KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH:

BEREŻNICKI SZYMON, KL. 3, LO Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie

NAROLSKA PARTYCJA, KL. 4, LO Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie

WÓJCIK PATRYCJA, KL. 3, LO Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie

 

STYPENDIA ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W ZAWODACH SPORTOWYCH:

ZINCHENKO ARTEM, KL. 4 T, ZS im. Zjednoczonej Europy w Oławie

GÓRALSKI SZYMON, KL. 2 T, ZS im. Zjednoczonej Europy w Oławie

KARWALA TYMON, KL. 2 T, ZS im. Zjednoczonej Europy w Oławie

BIELSKI MATEUSZ, KL. 4 T, ZS im. Zjednoczonej Europy w Oławie

PROTOKOWICZ ZUZANNA, KL. 3 T, CKZiU w Oławie

BANASZEK JAKUB, KL. 4, LO Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie

BIEGA ZOFIA, KL. 2, LO Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie

BIELA WOJCIECH, KL. 2, LO Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie

KUDELA DANIEL, KL. 2, LO Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie

KUDELA JAKUB, KL. 2, LO Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie

KUNICKI FILIP, KL. 4, LO Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie

MARCHEWSKI WOJCIECH, KL. 2, LO Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie

MIJAŁ RADOSŁAW, KL. 4, LO Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie

PIESZCZEK FILIP, KL. 2, LO Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie

RUCIŃSKA ZOFIA, KL. 2, LO Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie

SKIBA MAKSYMILIAN, KL. 2, LO Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie

SZPINETA BŁAŻEJ, KL. 2, LO Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie

WILGOSZ MARIA, KL. 4, LO Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie


Źródło: Starostwo Powiatowe w Oławie


 


Komentarze do tego artykułu:



Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj Newsa



Radio HIT Olawa na Facebook.com