PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 28 lutego 2024 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Sobota, 11 luty 2023

WOJEWODA DOLNOŚLĄSKI Z WIZYTĄ W OŁAWIE...

img

Swoją wizytę rozpoczął od Starostwa Powiatowego w Oławie, gdzie w obecności starosty oławskiego Zdzisława Brezdenia, wicestarosty Witolda Niemirowskiego, przewodniczącego Rady Miejskiej w Oławie Krzysztofa Mazurka i burmistrza Oławy Tomasza Frischmanna toczyły się rozmowy dotyczące nowych inwestycji samorządowych oraz pomocy Ukraińcom.

Kolejnym punktem wizyty w programie wojewody była przebudowana ul. 1 Maja (droga powiatowa nr 1577D) – inwestycja dotowana z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Jarosław Obremski w towarzystwie samorządowców dokonał przeglądu prac budowlanych całego odcinka wyremontowanej drogi.

Na końcu swojej wizyty Jarosław Obremski udał się do nowego obiektu profesjonalnych warsztatów zajęciowych. Tam został przywitany przez dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie Marię Domaradzką i prezes Powiatowego Centrum Edukacyjno-Rewalidacyjnego w Oławie Barbarę Roślicką-Bajsarowicz, które oprowadziły go po budynku. W spotkaniu brali udział również starosta oławski Zdzisław Brezdeń, wicestarosta Witold Niemirowski i przewodniczący Rady Miejskiej w Oławie Krzysztof Mazurek.


Źródło: Starostwo Powiatowe w Oławie


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com