PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 15 czerwca 2024 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 29 czerwca 2023

SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ 19-LATKA

img

Dzięki szybkim działaniom oławskich policjantów młodemu mężczyźnie nic się nie stało. Z przekazanych informacji wynikało, że życie 19- letniego mieszkańca powiatu wrocławskiego może być zagrożone. Funkcjonariusze odnaleźli go na terenie sąsiedniego powiatu, w okolicy wieży widokowej. Pamiętaj! Jeśli znajdujesz się w stanie kryzysu emocjonalnego poproś o pomoc, nie czekaj aż będzie za późno. Skorzystaj z Całodobowej Linii Wsparcia dzwoniąc pod bezpłatny numer 800 70 2222.

Wczoraj około godz. 19:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 19-letniego mieszkańca powiatu wrocławskiego.

Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna mógł znajdować się w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia. Jego zaginięcie zgłosiła zaniepokojona rodzina.

Policjanci natychmiast podjęli działania, podczas których ustalili miejsca, gdzie może przebywać mężczyzna.

Dzięki zaangażowaniu i pełnej mobilizacji, po kilku godzinach poszukiwań policjanci z oławskiej patrolówki odnaleźli zaginionego mężczyznę w pobliżu wieży widokowej w Kotowicach.

19- latek trafił pod opiekę lekarzy.
 
Pamiętajmy!!
Jeśli potrzebujemy pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. 

Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Wsparcia Emocjonalnego dla dorosłych nr 116 123 i telefon Zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111. 
Pomocy i wsparcia udzielają także pracownicy centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego pod nr telefonu 800 70 2222. Szczegółowe informacje można znaleźć też na stronie internetowej: centrumwsparcia.pl

Wsparciem służą również pracownicy telefonu zaufania dla osób cierpiących na depresję telefon 22 484 88 01. Szczegółowe informacje znajdują się też na stronie internetowej: stopdepresji.
 

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com