PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 lipca 2024 roku
AKTUALNE I BIEŻĄCE INFORMACJE Z REGIONU ZNAJDZIESZ NA NASZYM FACEBOOKU! KLIKNIJ W LINK I POLUB! --- AKTUALNE I BIEŻĄCE INFORMACJE Z REGIONU ZNAJDZIESZ NA NASZYM FACEBOOKU! KLIKNIJ W LINK I POLUB! --- AKTUALNE I BIEŻĄCE INFORMACJE Z REGIONU ZNAJDZIESZ NA NASZYM FACEBOOKU! KLIKNIJ W LINK I POLUB! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 29 czerwca 2023

MIAŁ DOŚĆ UKRYWANIA SIĘ PRZED POLICJĄ...

img

Zatrzymywanie osób ukrywających się przed organami ścigania to jedno z zadań Policji. Do jednostek w całym kraju codziennie wpływają nakazy doprowadzenia i listu gońce, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. Zdarzają się również sytuacje, gdy osoba poszukiwana, kierowana różnymi emocjami, sama "oddaje" się w ręce Policji. Tak było kilka dni temu w Oławie.

Do dość niecodziennej sytuacji związanej z zatrzymaniem osoby poszukiwanej doszło w piątek 16 czerwca br. w Oławie. Około godz. 2:15 dyżurny oławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że na ul. 3 Maja znajduje się osoba poszukiwana. 

Zdziwienie dyspozytora i interweniujących policjantów spotęgował fakt, że o interwencję policji poprosił 50- letni mieszkaniec powiatu oławskiego, który wzywając patrol wyjaśnił, że jest osobą poszukiwaną i wskazał dokładne miejsce pobytu. 

Podczas dalszych czynności mundurowi potwierdzili informacje przekazane przez mężczyznę, ustalając, że jest on poszukiwany na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Oławie, celem doprowadzenia do Zakładu Karnego, za przestępstwo kradzieży z włamaniem. 

Zatrzymany oznajmił funkcjonariuszom, że męczy go już ukrywanie się przed policją i nie chce tak dalej funkcjonować. 

Mieszkaniec powiatu oławskiego został zatrzymany i przewieziony do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com