PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 15 kwietnia 2024 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 29 czerwca 2023

MŁODY MĘŻCZYZNA ZATRZYMANY ZA KRADZIEŻE ROWERÓW

img

Policjanci z Wydziału Kryminalnego oławskiej jednostki zatrzymali 29- letniego amatora cudzego mienia. Funkcjonariuszom udało się również odzyskać część skradzionego mienia, które w najbliższym czasie wróci do właścicieli. Sprawca za swoje zachowanie odpowie przed sądem, grozi mu kara do 5 lat więzienia.

W czwartek 15 czerwca br. około godz. 17:00 funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego oławskiej jednostki, ustalili i zatrzymali w miejscu zamieszkania 29- letniego mężczyznę, który dokonał kradzieży kilku rowerów z terenu Oławy. 

Jak ustalili policjanci, mieszkaniec Oławy w okresie od lutego do czerwca br. kradł rowery z różnych ulic miasta m.in z ul. Osadniczej, Lipowej i Iwaszkiewicza, a także przywłaszczył znalezione mienie, powodując straty na kwotę blisko 6 tysięcy złotych.

Kradnąc rowery mężczyzna zawsze był przygotowany do "akcji"nosząc ze sobą nożyce, służące do przecinania zabezpieczenia. 
 
Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, usłyszał już zarzuty kradzieży trzech rowerów i jeden zarzut przywłaszczenia znalezionego mienia.

Dwa skradzione rowery zostały odzyskane, w najbliższym czasie wrócą do swoich właścicieli.

Za popełniony czyn zatrzymany mieszkaniec Oławy odpowie przed Sądem, grozi mu kara do 5 lat więzienia.
 

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com