PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 lipca 2024 roku
AKTUALNE I BIEŻĄCE INFORMACJE Z REGIONU ZNAJDZIESZ NA NASZYM FACEBOOKU! KLIKNIJ W LINK I POLUB! --- AKTUALNE I BIEŻĄCE INFORMACJE Z REGIONU ZNAJDZIESZ NA NASZYM FACEBOOKU! KLIKNIJ W LINK I POLUB! --- AKTUALNE I BIEŻĄCE INFORMACJE Z REGIONU ZNAJDZIESZ NA NASZYM FACEBOOKU! KLIKNIJ W LINK I POLUB! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 6 lipca 2023

BYŁ ZŁY - ODREAGOWAŁ NISZCZĄC SAMOCHÓD I PRZYSTANEK

img

Młody mężczyzna chcąc odreagować złość zniszczył zaparkowany samochód oraz szybę w wiacie przystankowej. W momencie zatrzymania miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za spowodowanie strat o wartości blisko 15 tysięcy złotych odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

W poniedziałek 3 lipca br. około godz. 22:35 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Oławie na kamerach monitoringu zauważył mężczyznę, który nieznanym przedmiotem uderzał w szybę wiaty przystankowej znajdującej się na ul. Wrocławskiej. 

Natychmiast na miejsce udali się mundurowi z oławskiej patrolówki, którzy dodatkowo otrzymali zgłoszenie o grupie osób oddalających się w kierunku ul. Karola Miarki. 

Patrolując teren ul. Karola Miarki oraz 11 Listopada zauważyli mężczyznę, który wyglądem przypominał osobę z monitoringu, która niszczyła przystanek. 

Badanie stanu trzeźwości 19-latka wykazało, że w momencie zatrzymania miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Podczas dalszych czynności okazało się, że mieszkaniec Oławy oprócz uszkodzenia wiaty przystankowej swoje emocje odreagował również na napotkanym po drodze samochodzie osobowym marki BMW. 
 
Zatrzymany mężczyzna spowodował straty w kwocie blisko 15 tysięcy złotych, usłyszał już zarzuty zniszczenia mienia. 

Swoje zachowanie tłumaczył wypitą ilością alkoholu oraz emocjami - był zły, gdyż nie dogadywał się z dziewczyną. Chcąc odreagować uszkodził mienie należące do innych osób, teraz o jego losie zdecyduje Sąd.

Grozi mu kara do 5 lat więzienia.
 

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com