PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 lipca 2024 roku
AKTUALNE I BIEŻĄCE INFORMACJE Z REGIONU ZNAJDZIESZ NA NASZYM FACEBOOKU! KLIKNIJ W LINK I POLUB! --- AKTUALNE I BIEŻĄCE INFORMACJE Z REGIONU ZNAJDZIESZ NA NASZYM FACEBOOKU! KLIKNIJ W LINK I POLUB! --- AKTUALNE I BIEŻĄCE INFORMACJE Z REGIONU ZNAJDZIESZ NA NASZYM FACEBOOKU! KLIKNIJ W LINK I POLUB! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 26 lipca 2023

OKAZAŁO SIĘ ŻE JEST POSZUKIWANY PRZEZ SĄD !

img

Policjanci z oławskiej patrolówki zatrzymali mieszkańca powiatu oławskiego, który okradł jeden z oławskich sklepów wielkopowierzchniowych. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży mienia na kwotę blisko 1200 zł. Dodatkowo okazał się być osobą poszukiwaną. Zatrzymany trafił już do aresztu, gdzie będzie oczekiwał na wyrok za popełnione przestępstwo.

W sobotę 22 lipca br. około godz. 12:40 dyżurny oławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie od pracownika ochrony jednego ze sklepów wielkopowierzchniowych w Oławie o ujęciu mężczyzny, który dokonał kradzieży artykułów spożywczych - bez żadnych skrupułów z koszykiem pełnym zakupów ominął linię kas!

Podczas dalszych czynności okazało się, że zatrzymany,  jest poszukiwany celem doprowadzenia do aresztu śledczego, gdzie decyzją Sądu Rejonowego z Bełchatowa ma spędzić najbliższe 8 miesięcy. 
 
Mieszkaniec powiatu oławskiego usłyszał zarzut dotyczący kradzieży mienia na kwotę blisko 1200 zł, za co grozi mu kara do 5 lat więzienia.
 

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com