PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 15 kwietnia 2024 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 1 listopada 2023

NA ZAKAZIE, POSZUKIWANY I Z NARKOTYKAMI

img

Zatrzymany do kontroli drogowej kierowca volkswagena golfa był poszukiwany i miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. W trakcie interwencji mundurowi znaleźli przy nim substancje psychoaktywne. Zatrzymany 22- latek został przesłuchany i usłyszał zarzuty. W najbliższym czasie o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Policjanci jelczańskiego ogniwa Patrolowo Interwencyjnego w piątek 20 października br. około godz. 16:40 w Jelczu Laskowicach na ul. Oławskiej zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki VW Golf.

Podczas interwencji nerwowe zachowanie się kierującego wzbudziło podejrzenie policjantów. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 22- letni mieszkaniec powiatu oławskiego miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, dodatkowo był on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oławie, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

To jednak nie było jedyne jego zmartwienie, podczas dalszych czynności okazało się, że 22- latek w bieliźnie miał woreczek strunowy z białym proszkiem - amfetaminą. Dodatkowo w miejscu jego zamieszkania policjanci znaleźli kolejne substancje psychoaktywne - dwa woreczki - jeden z białym proszkiem - amfetaminą, a drugi z zawartością suszu roślinnego - marihuaną. Łącznie na czarny rynek nie trafi boisko 400 porcji substancji psychoaktywnych.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Śledczy przesłuchali 22- latka i przedstawili mu zarzuty.

Poszukiwany przez policjantów mężczyzna zgodnie z nakazem sądu został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi zasądzona karę za wcześniej popełnione wykroczenia.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com