PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 lipca 2024 roku
AKTUALNE I BIEŻĄCE INFORMACJE Z REGIONU ZNAJDZIESZ NA NASZYM FACEBOOKU! KLIKNIJ W LINK I POLUB! --- AKTUALNE I BIEŻĄCE INFORMACJE Z REGIONU ZNAJDZIESZ NA NASZYM FACEBOOKU! KLIKNIJ W LINK I POLUB! --- AKTUALNE I BIEŻĄCE INFORMACJE Z REGIONU ZNAJDZIESZ NA NASZYM FACEBOOKU! KLIKNIJ W LINK I POLUB! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 7 listopada 2023

TRAGICZNE ZDARZENIE DROGOWE - APELUJEMY O ROZWAGĘ I OSTROŻNOŚĆ !

img

Policjanci oławskiej jednostki wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło we wtorek w pobliżu "starego" cmentarza na ul. Magazynowej/ Zwierzynieckiej w Oławie. Kierujący samochodem osobowym marki Skoda potrącił kobietę przechodząca przez jezdnię w miejscu do tego nie wyznaczonym. W wyniku odniesionych obrażeń 67- latka zmarła w szpitalu. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o przestrzeganie przepisów i szczególną ostrożność w rejonach przejść dla pieszych, przejazdów dla rowerzystów i skrzyżowań. Zadbajmy o własne bezpieczeństwo!

Do tragicznego zdarzenie doszło we wtorek 31 października br. około godz. 16:50 w obrębie skrzyżowania ul. Magazynowej, Zwierzynieckiej i Rybackiej. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 67- letnia mieszkanka powiatu oławskiego wtargnęła na jezdnię pod prawidłowo jadący samochód marki Skoda Octavia, którym kierował 47- letni mieszkaniec powiatu oławskiego, w skutek czego doszło do jej potrącenia. 

Kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie w związku z poniesionymi obrażeniami zmarła. Kierujący samochodem był trzeźwy.

Na miejscu wypadku policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora oraz biegłego z zakresu wypadków drogowych.
 
Kolejny raz apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o przestrzeganie przepisów i szczególną ostrożność w rejonach przejść dla pieszych, przejazdów dla rowerzystów i skrzyżowań!

Szczególnie apelujemy  do pieszych, aby zwłaszcza w okresie jesiennym, gdzie zmrok zapada wcześniej, a widoczność na drogach jest znacznie ograniczona, uzupełnili ubrania o elementy odblaskowe!

ZADBAJMY O WŁASNE BEZPIECZEŃSTWO!!!!
 

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com