PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 15 czerwca 2024 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 15 grudnia 2023

UKRADŁ ZAPORY DROGOWE, TERAZ MIESIĄCE SPĘDZI W ARESZCIE

img

Oławscy kryminalni zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież zapór ochronnych drogowych. W trakcie czynności funkcjonariusze ujawnili, że mieszkaniec Oławy jest poszukiwany listem gończym. Zatrzymany mężczyzna na sprawę sądową będzie oczekiwał w areszcie, nie uniknie również odpowiedzialności za kradzież, za co grozi kara do 5 lat więzienia. Odzyskanie rzeczy niedługo wrócą do właściciela.

We wtorek 5 grudnia br. około godz. 9:00 funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego oławskiej jednostki zatrzymali na terenie miasta 39-letniego mieszkańca Oławy. Mężczyzna był podejrzewany o to, że w dniu 1 listopada br. w Oławie ukradł 8 sztuk zapór drogowych ochronnych, powodując straty o wartości blisko 3 tysięcy złotych. 

Dobre rozpoznanie operacyjne doprowadziło do odzyskania skradzionych przedmiotów, które 39-latek ukrył w przydomowej komórce gospodarczej. 

Nie był to jednak jedyny problem zatrzymanego. Podczas dalszych czynności okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Oławie, celem odbycia kary pozbawienia wolności. 

39- latek po czynnościach został doprowadzony do Aresztu Śledczego, gdzie spędzi ponad 2 lata. Mężczyzna nie uniknie również odpowiedzialności karnej za kradzież cudzego mienia, za co grozi kara nawet do 5 lat więzienia.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com