PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 28 lutego 2024 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 9 luty 2024

DWAJ MĘŻCZYŹNI ODPOWIEDZĄ ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

img

Dzięki czujności i dociekliwości policjantów z prewencji odpowiedzialności nie unikną dwie osoby, które posiadały środki psychoaktywne. Zatrzymani to mężczyźni w wieku 23 i 32 lat, którym za posiadanie narkotyków grozi kara nawet do 3 lat więzienia.

W niedzielę 28 stycznia br. około godz. 16:15 policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego oławskiej jednostki podczas patrolu terenu miasta, na ulicy Św. Rocha podjęli interwencję wobec mężczyzny, którego zachowanie wzbudziło zainteresowanie policjantów.

W trakcie czynności, w kieszeni spodni 32-latka funkcjonariusze ujawnili woreczek foliowy z białym proszkiem - amfetaminą. Mieszkaniec Oławy twierdził, że ujawniony przy nim woreczek znalazł dzień wcześniej gdzieś na terenie miasta.
 
Kolejne zatrzymanie osoby z narkotykami miało miejsce we wtorek 30 stycznia br. Kilkanaście minut przed godziną 3:00 mundurowi z jelczańskiej prewencji zostali wysłani na interwencję związaną z głośną imprezą odbywającą się w jednym z mieszkań na ul. Techników w Jelczu Laskowicach. 

Podczas interwencji okazało się, że biorący udział w imprezie 23-latek miał przy sobie środki psychoaktywne w postaci amfetaminy. Mieszkaniec powiatu oławskiego został zatrzymany w policyjnym areszcie.
 
Dzięki czujności i dociekliwości policjantów w ostatnich dniach stycznia na terenie powiatu oławskiego zabezpieczono i wyeliminowano z rynku blisko 320 porcji handlowych amfetaminy. 
 
Przypominamy!!
Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii zatrzymanym mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, a o ich dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com