PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 15 czerwca 2024 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 9 luty 2024

OBEJRZYJ "SENIOR ONLINE" I NIE DAJ SIE OSZUKAĆ

img

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Oławie zapraszają na kolejne spotkanie online, które transmitowane będzie na kanale YouTube oraz na profilu Facebook - Policja Oława.

Przypominamy, że celem koncepcji „Senior online” jest przede wszystkim utrzymanie stałego kontaktu funkcjonariuszy Policji z mieszkańcami naszego powiatu i uwrażliwienie ich na sytuacje, w których mogą stać się ofiarami przestępstw. 
 
Spotkania te mają na celu zapoznanie mieszkańców ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże, rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa m.in. dzięki informacjom przekazywanym przez zaproszonych gości i specjalistów. 
 
Najbliższe spotkanie poprowadzi Asystent ds. Profilaktyki Społecznej i Nieletnich mł.asp. Dorota Pelc, która omówi temat oszustw dokonywanych podczas rozmów telefonicznych oraz zakupów internetowych, a także nadal aktualnych oszustw pod legendą. 
 
Rozpoczęcie 5 lutego o godz. 9:00. Serdecznie zapraszamy do udziału w rozmowie, klikając w dniu spotkania w jeden z poniższych linków: 
 
https://www.facebook.com/policjaolawa

https://youtube.com/channel/UC1fKbYyJVJDZZBE97epDf8w


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com