PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 28 lutego 2024 roku
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 9 luty 2024

PROTEST ROLNIKÓW W POWIECIE OŁAWSKIM - PROPONOWANE OBJAZDY

img

Ogólnopolski protest rolników w Oławie zaplanowany jest na piątek 9 lutego br. w godzinach od 10.00 do 17.00. W tym czasie uczestnicy zgromadzenia planują poruszać się pojazdami rolniczymi drogą krajową nr 94. Największych utrudnień można spodziewać się od ronda przy ulicy Lipowej w kierunku ronda przy ul. Kutrowskiego - koło McDonalda. Zachęcamy do skorzystania z zaproponowanych na ten czas objazdów. Prosimy również o zachowanie szczególnej ostrożności w ruchu drogowym w rejonie odbywających się protestów. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu czuwać będą funkcjonariusze oławskiego Wydziału Ruchu Drogowego oraz Wydziału Prewencji.

Podczas Ogólnopolskiego Protestu Rolników, na terenie powiatu oławskiego, uczestnicy zgromadzenia planują poruszać się pojazdami rolniczymi drogą krajową nr 94. Największych utrudnień można spodziewać się od ronda przy ulicy Lipowej w kierunku ronda przy ul. Kutrowskiego - koło McDonalda.
 
Po przejechaniu wspomnianego odcinka drogi strajkujący rolnicy mają udać się w kierunku dworca PKP. Część z nich pojedzie drogą krajową nr 94 - ul. 11 Listopada i Spacerową, a część ul. 3 Maja. Po dotarciu do dworca PKP wszyscy ponownie wrócą w okolice ronda przy ul. Kutrowskiego. 
 
Dodatkowo w godz. 14:00-17:00 planowana jest blokada ronda przy ul. Kutrowskiego - uczestnicy co 15 minut (blokując ruch na 15 minut) będą przechodzić przez wszystkie przejścia dla pieszych znajdujące się na rondzie. 
 
Utrudnienia z jakimi możemy spotkać się na terenie miasta dotyczą wszystkich głównych ulic. 
 
Celem uniknięcia lub zminimalizowania utrudnień w ruchu występujących w czasie strajku na terenie miasta, proponujemy następujące objazdy:
➡️ Objazd dla jadących z Wrocław drogą K94 w kierunku Brzegu ➡️ przez Lizawice i Zabardowice, wyjazd Oława ul. Zaciszna, następnie ul. Paderewskiego, Wiejska, Gaj Oławski, Jaczkowice, Godzikowice i powrót na K94.
➡️ Objazd dla jadących K94 w kierunku Jelcza Laskowic ➡️ Marcinkowice, Zakrzów, Siedlce, Oława ul. Siedlecka, następnie ul. Rybacka, ul. Oleśnicka, droga W-396 i W-455.
➡️ Objazd dla osób jadących z miejscowości Brzeg w kierunku Jelcza Laskowic ➡️ przez Pisarzowice, Michałowice, Myśliborzyce, Szydłowiec, Błota, Leśna Woda, Bystrzyca, Janików i droga W-456.
 
Zachęcamy do skorzystania z zaproponowanych na ten czas objazdów. Prosimy również o zachowanie szczególnej ostrożności w ruchu drogowym w rejonie odbywających się protestów. 
 
Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu czuwać będą funkcjonariusze oławskiego Wydziału Ruchu Drogowego oraz Wydziału Prewencji.
 
img/foto/objazd1.jpg
 
img/fotoobjazd2.jpg

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaRadio HIT Olawa na Facebook.com