Dziękuję za kolejną wspaniale spędzoną Oławską Niedzielę Przedsiębiorczości! Przedstawiam Wam foto galerię z dzisiejszego wydarzenia! Pozdrawiam Rafał Rumież 🙂
Jeśli jeszcze nie byliście, to naprawdę warto przyjść i przekonać się już za miesiąc!
Rafał Rumież z Radia Hit Oława






























