W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie rywalizowali uczniowie szkół ponadpodstawowych z regionu, którzy mierzyli się zarówno z zadaniami sprawnościowymi, jak i testem wiedzy z zakresu ratownictwa medycznego oraz służb mundurowych. Wicestarosta Maria Bożena Polakowska podczas oficjalnego otwarcia zabrała głos dziękując organizatorom oraz służbom wspierającym to wydarzenie.
W tegorocznych potyczkach udział wzięły drużyny:
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ziębicach,
Zespół Szkół im. Józefa Warszewicza w Prószkowie,
Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Władysława Reymonta w Bierutowie,
Zespół Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu,
Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie,
oraz gospodarze – CKZiU w Oławie.
Laureaci tegorocznych potyczek:
I miejsce – Zespół Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego Piasta w Brzegu.
II miejsce – CKZiU w Oławie – grupa wojskowa.
III miejsce – Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, sportową rywalizację i pokazanie prawdziwego ducha służby![]()
Źródło: Starostwo Powiatowe w Oławie

























